RE/START – HOW I WORK/ED (30 DAY CHALLENGE)

Dobrý den, vážený návštěvníku,

s radostí Vás tímto zvu na svůj večerní seminář s názvem RE/START – HOW I WORK/ED (30 DAY CHALLENGE)


Jednoho dne jsem se probudil a zjistil jsem, že nemám vlastně nic. Že jsem se dostal do bodu zlomu svého podnikání a pokud něco zásadně a hned nezměním, tak během jednoho měsíce končíme a děláme x kroků zpět.

Paradox je ten, že naše firma skvěle funguje, klientela se neustále rozšiřuje a děláme věci, které nás baví a dávají nám smysl. Jak je to tedy možné? Finanční bilanci si nechám pro zábavu vás všech na seminář, tam pochopíte i zbytek. Nyní ale k věci. Mám 30 dní na to, abych situaci změnil.

Svou společnost se snažím řídit jako svobodnou firmu s ušlechtilou vizí, vzájemným respektem v týmu a podporou sebeřízení. Mám dost jasnou představu, jak by to mělo fungovat. No nefunguje mi to 😀 Každopádně vím, že mám super lidi, kteří mají na to být neuvěřitelně úspěšní a spokojení. Stejně tak znám sebe a vím, co je můj hlavní problém v jejich vedení. Je to přílišná pokora, která se projevuje tak, že nedokážu „hrát“ roli šéfa, pokud nedokážu být minimálně stejně dobrý ve všech oblastech mojí osobnosti a práce jako lidi v mém týmu.

Zjistil jsem, že nemohu šefa „hrát“ jako roli, ale musím jí „žít“ jako vlastnost. A abych se v ní cítil dobře, potřebuji být lepším člověkem ve všech aspektech. Takže jsem se rozhodnul sám sebe takhle hacknout a zlepšit se a tím pádem:

a) ukázat lidem v týmu, že to jde, když se chce a

b) mít sám pro sebe argument, že mám právo je řídit, pokud to sami ještě neumí.

Můj plán je využít všechny znalosti a poučky co znám a dokonce i učím na svých seminářích a za 30 dní stihnout to, co jsem nestihl za 7 let, tedy vybudovat úspěšnou a funkční firmu a zlepšit úroveň svého života natolik, abych se pod ním mohl před vámi s čistým svědomím podepsat.


A proč seminář? To je další jednoduchý hack. Pokud dáte veřejný závazek, zvyšuje se šance, že uspějete 🙂

(a taky rád bavím lidi)

NÁPLŇ SEMINÁŘE

  • mé každodenní pokusy se zlepšit a realita jejich ne/úspěšnosti
  • představení systému, který jsem si vymyslel a jak jsem  ho pře/žil
  • direktivní zavádění nedirektivního principu řízení lidí
  • pokusy na vlastní osobě ve smyslu efektivity a seberozvoje
  • průšvihy
  • vítězství

CO SI ODNESETE

  • soustavu nápadů a příkladů, jak se zlepšit ve všem (i story, jak to jde/nejde plnit)
  • odkazy na knížky / články / linky – k tématu seberozvoje i leadershipu
  • pohled do pokusu řídit svobodnou a zodpovědnou firmu
  • dobrou náladu a nové kamarády

Tento seminář je určen pro každého, kdo někdy zkoušel něco změnit, chtěl něco dokázat, po něčem toužil.. pro každého, kdo tuší, že v něm něco je, jenom neví, jak na to 🙂

Cenou za seminář je Váš čas a zároveň ochota poskytnout mi zpětnou vazbu a rady, jak to ještě vytunit 🙂

Moc se na vás těším!

Honza


PŘEDNÁŠEJÍCÍ

Mgr. Jan Hrabík

LinkedIn

Lektor kurzů v oblasti sportu a osobní trenér se specializací na celostní přístup. Vystudoval obor TVS na fakultě Tělesné výchovy a sportu na Univerzitě Karlově v Praze se specializací Trenérství – Basketbal. Tomu se věnuje jako kondiční trenér extraligových družstev Sokola Pražského. Od roku 2010 řídí rekvalifikační kurzy fitness a nadstavbové semináře. Jeho hlavním projektem je SPARRING PARTNERS, s.r.o., který vede od roku 2008 a skrze který se snaží měnit svět. V letošním roce spoluzaložil Institut Sportovního Vzdělávání, který umožňuje sportovním asociacím studium trenérství i specializace na FTVS UK.


FAQs

 

What are my transport/parking options getting to the event?

Stanice metra Anděl. Parkování v OC Nový Smíchov (3h zdarma).

 

Where can I contact the organizer with any questions?

info@sparring.cz

 

Is my registration/ticket transferrable?

Registrace je přenosná. O jejím předání nás však, prosím, informujte.


Have your say