SPARRING PARTNERS, s.r.o.

E-shop

‌Naší vizí je přinášet nadstandardní služby v oblasti zdraví a to po všech stránkách. Pro naše klienty se spokojíme pouze s nejvyšším standardem a to jak v oblasti služeb tak i vybavení. Sparring Shops přináší komplexní e-shop disponující extremně širokou nabídkou zboží z celé sportovní oblasti. Naší silnou stránkou je kvalitativní přístup, který je zde hlavním pilířem. Proto našim klientům můžeme tímto zprostředkovat přístup k vešekerému sportovnímu zboží, které by mohli potřebovat.

Na‌ ‌našem‌ ‌e-shopu‌ ‌naleznete‌ ‌jak‌ ‌jednotlivé‌ ‌produkty,‌ ‌které‌ ‌Vám‌ ‌mohou‌ ‌zpříjemnit‌ ‌Váš‌ ‌ čas‌ ‌v‌ ‌posilovně‌ ‌nebo‌ ‌také‌ ‌produkty,‌ ‌díky‌ ‌kterým‌ ‌si‌ ‌svůj‌ ‌volný‌ ‌čas‌ ‌užijete‌ ‌naplno,‌ ‌ať‌ ‌už‌ ‌ chcete‌ ‌jen‌ ‌relaxovat‌ ‌nebo‌ ‌vyrazit‌ ‌na‌ ‌turistický‌ ‌výlet.‌ ‌Náš‌ ‌sortiment‌ ‌jsme‌ ‌rozšířili‌ ‌i‌ ‌o‌ ‌širokou‌ ‌ nabídku‌ ‌služeb,‌ ‌které‌ ‌provozujeme.‌ ‌ ‌ ‌Zakládáme‌ ‌si‌ ‌na‌ ‌tom,‌ ‌že‌ ‌jsme‌ ‌našim‌ ‌klientům‌ ‌opravdovými‌ ‌partnery‌ ‌a‌ ‌společně‌ ‌tak‌ ‌ vytváříme‌ ‌něco‌ ‌víc,‌ ‌než‌ ‌jen‌ ‌spolupráci.‌ ‌Takto‌ ‌dokážeme‌ ‌hledat‌ ‌a‌ ‌nalézat‌ ‌řešení‌ ‌i‌ ‌tam,‌ ‌kde‌ ‌ se‌ ‌to‌ ‌na‌ ‌první‌ ‌pohled‌ ‌zdá‌ ‌býti‌ ‌nemožné.‌ ‌Pevnými‌ ‌pilířemi‌ ‌naší‌ ‌práce‌ ‌jsou‌ ‌profesionalita,‌ ‌ spolehlivost,‌ ‌kvalita,‌ ‌férové‌ ‌jednání‌ ‌a‌ ‌přizpůsobivost.

Sparring Point E-SHOP

Po dlouhé cestě plné překážek, jsme přivedli na svět náš nový projekt vlastního e-shopu, který je doplňkem k systému služeb Sparring Point a jehož hlavním posláním je usnadnění Vašeho přístupu ke sportu a všeho s ním spojeného. Vytvořili jsme pro Vás místo, na kterém naleznete postupně se zvětšující výběr nejrůznějšího sportovního vybavení, oděvů a výživy, rozšířený o přehled všech našich individuálně nabízených služeb (osobní tréninky, trenérská diagnostika, masáže, fyzioterapie a další). Součástí nabídky jsou i služby a produkty zcela nové a tedy nebuďte překvapeni, pokud jste o nich ještě neslyšeli. Veškeré tyto nabídky navíc prošly naším kvalitativním filtrem, abychom mohli zaručit pouze ty nejlepší produkty, které skutečně dávají smysl. Nemusíte se tak bát špatného výběru, neboť ve výběru naší nabídky jsme stejně nároční, jako ke všemu, co děláme. 

 

Navštívit Sparring Point E-SHOP
 

FTVS E-SHOP

Na záklkadě spolupráce dvou subjektů v oblasti sportu sportu vznikl jedinečný projekt nesoucí název FTVS E-shop. ‌Fakulta‌ ‌tělesné‌ ‌výchovy‌ ‌a‌ ‌sportu‌ ‌Univerzity‌ ‌ Karlovy‌ ‌se‌ ‌spojila‌ ‌s‌ ‌projektem‌ ‌Sparring‌ ‌Partners‌ ‌a‌ spolu tak ‌vytvořili‌ ‌webový prostor nabízející širokou nabídku sportovního a volnočasového zboží i služeb.

Tento e-shop je vytvořen tak, aby usnadňoval nákup jak studentům tak i komukoliv jinému, jelikož díky tomuto e-shopu můžete nalézt veškeré žádané zboží na jedné adrese. Naší vizí je ‌důvěryhodný‌ ‌ a‌ ‌hlavně‌ ‌funkční‌ ‌e-shop‌, který‌ ‌pomáhá každému jeho návštěvníkovi, ať už se jedná o studenta UK FTVS, či kohokoliv jiného,‌ ‌kdo‌ ‌chce‌ ‌sám‌ ‌na‌ ‌sobě‌ ‌pracovat.‌ ‌Do‌ ‌celého‌ ‌projektu‌ ‌vnášíme‌ ‌obrovskou‌ ‌důvěru‌ ‌ a‌ ‌věříme,‌ ‌že‌ ‌se‌ ‌nám‌ ‌povede‌ ‌uspokojit‌ ‌tužby‌ ‌každého‌ ‌z‌ ‌Vás.‌ ‌Jsme‌ ‌lidé,‌‌ ‌kteří‌ ‌se‌ ‌společně‌ ‌snaží‌ ‌dostát‌ ‌ zodpovědnosti‌ ‌za‌ ‌vaši‌ ‌důvěru.‌ ‌Věříme‌ ‌ve‌ ‌svou‌ ‌práci.‌ ‌Do‌ ‌našeho‌ ‌týmu‌ ‌vybíráme‌ ‌lidi,‌ ‌nikoli‌ ‌ soubory‌ ‌dovedností,‌ ‌neboť‌ ‌celý‌ ‌náš‌ ‌systém‌ ‌je‌ ‌založen‌ ‌na‌ ‌přátelství‌ ‌a‌ ‌vzájemném‌ ‌respektu.‌ ‌Dohromady‌ ‌máme‌ ‌přes‌ ‌100‌ ‌let‌ ‌praxe‌ ‌a‌ ‌tohoto‌ ‌potenciálu‌ ‌se‌ ‌ snažíme‌ ‌využívat‌ pro doručení perfektní služby přímo k vám.

Navštívit FTVS E-SHOP