SPARRING PARTNERS, s.r.o.

Ing. Daniel Zach, MBA

Ing. Daniel Zach, MBA 

Managing Director & Project Manager

Ing. Daniel Zach, MBA

Ing. Daniel Zach, MBA 

Managing Director & Project Manager

životní motto

When you believe, you have reached the top, you have lost, because you won't get any higher. Always strive higher.
Ing. Daniel Zach, MBA

Ing. Daniel Zach, MBA - SPORTOVNÍ PROFIL 

Kdo jsem?

Odmalička mne sport bavil natolik, že jsem se stal profesionálním sportovcem. Hrál jsem nejvyšší národní basketbalovou ligu v Ústí nad Labem, v pražské Spartě jsem byl kondičním trenérem dětí a mládeže. Následně jsem získal plné sportovní stipendium na Shorter University, kde jsem hrál americkou NCAA a zároveň získal titul BBA. Současně jsem se stal dvojnásobným mistrem České republiky ve smečování a reprezentantem ČR v basketbalu 3x3. Aktuálně jsem členem olympijského výběru 3x3 a profesionálním hráčem basketbalu v týmu SK Slavia Basketbal. Své studium jsem dále rozvinul skrze získání titulu MBA a následně Ing. Podařilo se mi propojit mé dve vášně - sport a management.

Vzdělání:

Pro své vzdělání jsem si vybral americkou Shorter University v Georgii, na které jsem získal titul BBA, poté jsem pokračoval v titulu MBA na LIGS University a Ing. na Vysoké škole ekonomie a managementu. Jako trenér jsem absolvoval kurz Instruktor fitness, osobní trenérství a výživový poradce. Dále jsem se profiloval do trenérství basketbalu a jsem držitelem licence B a certifikace Kondiční trenér ve sportovních hrách. Kromě řady dalších kurzů jsem se vždy zaměřoval na komplexní přístup k péči o klienty a vrcholové sportovce.

Trenérské zaměření:

Věnuji se především vrcholovým sportovcům, ale i běžným klientům. Má specializace se rozvíjela skrze vzdělávání ve Sparring Partners a mám za sebou nespočet spoluprací s klienty z různých oblastí. Spolupracuji s reprezentanty ČR a profesionálními sportovci, sportovními týmy i asociacemi. Kromě toho jsem lektorem v Institutu sportovního vzdělávání, kde předávám své znalosti a zkušenosti dál.

Základem mé spolupráce s klienty je vždy diagnostika, která má různé formy dle zaměření klienta. Zabývám se nápravou pohybových vzorů, silovým tréninkem, plyometrií, specifickou kondiční přípravou, prevencí zranění a coachingem. Vždy se snažím o komplexní přístup ke každému klientovi a o přesah do jeho života… naše spolupráce by neměla končit jen v tělocvičně.

Proč to dělám?

Miluju tréninkový proces. Svými zkušenostmi mohu lidem pomáhat k seberealizaci a osobnímu růstu. Líbí se mi sestavovat tréninky vrcholovým sportovcům a cvičení vždy přizpůsobuji danému sportu. Simuluji situace typické pro daný sport formou funkčního a kondičního posilování. Řeším špatné pohybové návyky a kompenzaci s prevencí zranění. Mým cílem je pomoci klientům k lepšímu a zdravějšímu životu.

ZAJÍMAJÍ VÁS TAKÉ OSTATNÍ moji kolegové se stejnou specializací? 

Galerie