SPARRING PARTNERS, s.r.o.

Ing. Josef Soukup

Ing. Josef Soukup 

Osobní trenér a nutriční specialista

Ing. Josef Soukup

Ing. Josef Soukup 

Osobní trenér a nutriční specialista

životní motto

„Follow your passion and success will follow you.“

Sport je pro mě cestou ke zdravému a šťastnému životu. A proto se věnuji trénování. Mohu tak pomáhat i ostatním lidem, aby se cítili dobře.

Ve vzdělání jsem se rozhodl pro Výživu a potraviny, což je společný obor České zemědělské univerzity v Praze a Fakulty tělesné výchovy a sportu na Univerzitě Karlově. K tomu jsem absolvoval trenérský kurz a řadu odborných seminářů o silových trénincích a výživě.

Jsem perfekcionista, optimista a velký motivátor. Všechno co dělám, se snažím dělat co nejlépe. Hledám na všem to dobré a užívám si maličkostí. Nelíbí se mi neurvalé chování, sebestřednost a neochota pomáhat.

Myšlenka poskytování prostoru pro cvičení a odborné pomoci zaměstnancům se mi moc líbí. Ve Sparring Pointu je navíc skvělý kolektiv lidí, který dbá na bezpečnost klientů a dokáže jim dobře poradit. Je tady díky tomu příjemné a profesionální prostředí. Já osobně do něj přispívám svými znalostmi a schopností motivovat lidi ke zlepšení kvality života. Výživa, pohyb a psychika spolu podle mě úzce souvisí. Rád vidím své klienty sebevědomé a spokojené.

Trénuji již několik let, mám za sebou trenérský kurz na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Zaměřuji se na silové tréninky a nutriční poradenství, v čemž se snažím neustále zdokonalovat. Navazují tím na své vzdělání v oboru Výživa a potraviny, který je společný pro Českou zemědělskou univerzitu v Praze a Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Absolvoval jsem mnoho seminářů zabývajících se silovými tréninky, výživou a prerehabilitací, což jsou tréninky pro předcházení zranění a nápravě pohybového aparátu.

ZAJÍMAJÍ VÁS TAKÉ OSTATNÍ moji kolegové se stejnou specializací? 

Galerie