Zavolejte nám
+420 775 554 123

Bc.Nicole Jakusevova 

Osobní trenérka

Bc.Nicole Jakusevova 

Osobní trenérka

životní motto

„Jsme to, co opakovaně děláme.“

Vyrostla jsem částečně na horách a naší říkají, že jsem uměla lyžovat dřív než chodit. Od malička jsem byla dost svéhlavá a ani vrozené zdravotní komplikace mě nezastavily, jak by se tenkrát očekávalo. Sport pro mě byl cestou, kterou jsem si volila vždy sama a která mě podstatnou část mého života definovala. Nikdy jsem netoužila vyhrávat medaile. Mojí motivací bylo zdraví, dobrý pocit, flexibita a taky se mít v životě o co "opřít". Často si to neuvědomuje, ale všechno v našem životě začíná od nás samotných a naše těla jsou úžasná a vděčíme jim za možnosti, které nám umožňují. Jsou nám oporou nejen fyzicky, ale i psychicky. Postupem času jsem začala zjišťovat, jak úzce souvisí naše fyzické zdraví s naší sebedůvěrou, sexualitou, vztahy, které vytváříme a celkovým well-being. A proto jsem taky tady. Vždycky mě bavilo pracovat s lidmi a moct být u toho, když se v životě posouvají k cílům, o kterých dříve jen snili. Naplňuje mě být průvodcem na těchto cestách a věřím, že spolu to zvládneme.

Sparring point nabízí skvělé podmínky k uskutečňování takových cílů a k osobnímu růstu, nejen pro nás trenéry, ale především pro naše klienty, díky kterým máme pocit z dobře odvedené práce na konci dne.

Dlouhé roky jsem sama trénovala pod vedením zkušených trenérů v Čechách, ale i ve Španělsku, kde jsem dva roky žila. Sama jsem se rozhodla k profesionálnímu vzdělávání ve sportovní oblasti a vedení ostatních po návratu ze Španělska do Čech. V roce 2018 jsem začala jako osobní trenér spolupracovat se společností Sparring point při studiu jendoborové psychologie v Praze a ve Vídni, kterou stále úspěšně studuji.

 

ZAJÍMAJÍ VÁS TAKÉ OSTATNÍ moji kolegové se stejnou specializací? 

+420 775 554 123
Zavolejte nám
chevron-down-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram