SPARRING PARTNERS, s.r.o.

Nikola Miličić

Nikola Miličić 

Communication coordinator

Nikola Miličić

Nikola Miličić 

Communication coordinator

životní motto

“Největší štěstí člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít.”
Nikola Miličić

Nikola Miličić - SPORTOVNÍ PROFIL 

Kdo jsem?

Jsem člověk, který by neustále tento odstavec mohl přepisovat. Stále se učím něco nového a cítím, jak mě to každým dnem mění a přibližuje k tomu, abych se stal člověkem, kterým chci být. V tuhle chvíli se můžu představit jako dvacetiletý student a vrcholový sportovec, již přes deset let se věnuji basketbalu. Od malička jsem miloval prostředí kolem sportu a lidi, kteří ho tvoří. To později rozhodlo o mém studijním i profesním zaměření. Jakožto nejmladší člen už tak mladého kolektivu bych rád šel příkladem a ukázal, že i mladí lidé mohou převzít iniciativu a zodpovědnost a zaslouží si důvěru.

Vzdělání:

Pro své vzdělání jsem si vybral Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, kde studuji obor tělovýchova a sport se zaměřením na vzdělávání, nicméně vzdělání není jenom o škole, věřím, že mnohem cennější vzdělání si odnáším jako člověk z prostředí, ve kterém se pohybují a které mě formuje.

 

Proč to dělám?

Neomezené možnosti seberealizace a vzdělání dělají z této společnosti unikátní prostředí pro rozvoj mladého člověka, stejně tak kolektiv, který se tu sešel, vytváří obrovskou přidanou hodnotu. Jsem vděčný, že mohu být součástí dění ve Sparring Partners.

ZAJÍMAJÍ VÁS TAKÉ OSTATNÍ moji kolegové se stejnou specializací? 

Galerie