SPARRING PARTNERS, s.r.o.
infolinka
+420 775 554 123

Masáže

Svět stále někam spěchá a čas na odpočinek a relaxaci je vzácný, proto je tým našich kvalifikovaných masérů připraven se o vás postarat. Naší prací je vaše spokojenost, pracujeme s vaším tělem i duší, proto přísně hlídáme na kvalitu našich služeb. Poskytujeme několik typů masáží, abychom byli schopni plně vyhovět všem požadavkům a mohli zaručit spokojenost, odpočinek a radost.

jaké služby nabízíme?

  • Rekondiční masáž
  • Sportovní masáž
  • Masáž na židli
  • Masáž do domu

kde je nabízíme?

Naše služby nabízíme v prostorách UK FTVS i v našich firemních prostorech. Dle dané potřeby disponujeme přístupem k vyšetřovacím místnostem nebo do laboratoře univerzity. Jedním z míst využívaných pro poskytování služeb fyzioterapie je i jeden z našich Sparring Pointů - Masérna Fingerka.

kdo je provádí?

Tým masérů Sparring Partners, kteří jsou přísně vybíráni, aby naplnili očekávanou kvalitu našich služeb. Naši maséři se specializují na různé typy masáží a tvoří tak silný tým terapeutů, kteří se o vás postarají. Mezi našimi maséry jsou i fyzioterapeuti, kteří přináší do masáží i přesah z vědního oboru rehabilitace.

kolik stojí?

  • Rekondiční masáž: 800 CZK
  • Sportovní masáž: 800 CZK
  • Masáž na židli: 800 CZK
  • Masáž do domu: 800 CZK + doprava

popis našich služeb

Masáže mohou být poskytovány v klasické délce 60 minut nebo krátké 30 minut.

Rekondiční masáž

Má pozitivní vliv na psychickou stránku člověka - uvolňuje stres a napětí, které nás provází každý den. Také má pozitivní vliv na celkový vzhled člověka (zpomaluje vznik vrásek a navrací kůži elasticitu). Urychluje látkovou výměnu, což znamená urychlení metabolických pochodů. 

Sportovní masáž
Urychluje regeneraci svalů po fyzické námaze. Nepřímo zvyšuje prevenci úrazů a různých zdravotních obtíží jako jsou například bolesti svalů, šlach a kloubů. Urychluje látkovou výměnu, což znamená urychlení metabolických pochodů.
 
Masáž na židli
Masáž se provádí přes oblečení a speciálními masážními pohyby se uvolňují nejvíce postihnuté oblasti ze sedavého zaměstnáni, především šíje a ramena. Cílem je uvolnit tělo od stresu a nabudit do dalších pracovních výkonů.
 
Masáž do domu
Nemusíte ztrácet čas cestou za námi. Díky mobilnímu masérskému vybavení přijedeme k vám a můžete si užít masáž v
pohodlí vašeho domova.

Rezevujte si svou masáž v Masérně Fingerka.

MASÉRNA FINGERKA

Masérna Fingerka je jednou z forem Sparring Point Lite. Masérna je jednou z poboček Sparring Point a je určená především pro poskytování masérských a fyzioterapeutických služeb. Masérna disponuje týmem akreditovaných a zkušených masérů a fyzioterapeutů společnosti Sparring Partners. Její nabídka obsahuje především sportovní a rekondiční masáže, kinesio taping, diagnostiku a konzultace fyzioterapeuta.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram