SPARRING PARTNERS, s.r.o.

Soňa Hanzlíková

Soňa Hanzlíková 

Masérka

Soňa Hanzlíková

Soňa Hanzlíková 

Masérka

Kdo jsem? 

Jsem poměrně akční člověk, co se snaží být co nejvíce na horách. Je jedno jestli v létě nebo v zimě. Mimo to jsem hrála volejbal a závodně badminton, takže jsem vždy měla ke sportu blízko. Mám za sebou různá menší či větší zranění a omezení, takže jsem ráda, že třeba i já dovedu někomu ulevit a pomoci.

Vzdělání:

Studuji fyzioterapii na UK FTVS a během studia jsem se dostala ke klasické masáži nebo reflexní masáži. Mám základní aromaterapeutický kurz a masérskou licenci pro sportovní a rekondiční masáž.

Proč to dělám?

Už od mala jsem věděla, že bych chtěla dělat něco ve zdravotnictví. Když jsem na gymnáziu absolvovala základní kurz aromamasáží, pochopila jsem, že to by mohla být ta správná cesta. Začala jsem studovat fyzioterapii a to mě velmi posouvá. Během studia se dále vzdělávám i směrem k masáži a sbírám zkušenosti.

Fyzioterapie je neskutečně komplexní obor, jehož poznatky se snažím aplikovat v každé masáži a snažím se hlavně o individuální přístup ke každému člověku.

Největší radost mi dělá, když vidím pozitivní výsledky své práce a opravdu někomu pomohu.. nebo když se mi povede člověka zrelaxovat a uvolnit natolik, že mi během masáže usne.

ZAJÍMAJÍ VÁS TAKÉ OSTATNÍ moji kolegové se stejnou specializací?