SPARRING PARTNERS, s.r.o.

Ondřej Holoubek

Ondřej Holoubek 

Manažer trenérů, Osobní trenér

Ondřej Holoubek

Ondřej Holoubek 

Manažer trenérů, Osobní trenér

životní motto

"Ani Řím nebyl postaven za jediný den" Věřím že věci zadarmo, nebo snad věci kterých dosáhneme snadno a bez úsilí nemají velkou hodnotu, proto si myslím že dlouhodobá, tvrdá, soustavná práce na všech aspektech života, je klíčem ke spokojenosti. "Každý den 1%" Jak se říká, každý den není posvícení a ne vždy se nám chce něco dělat, a proto je to důležité to 1% kdy se každý den snažím být v něčem lepší, nestihl jsem přečíst kapitolu knihy? Přečetl jsem 1 stránku. Nestihl jsem denní dávku mobility? Udělám si jedno cvičení. Nedodržel jsem dietu do posledního jídla? Dodržel jsem 4 z 5. Protože i to 1% každý den, po celý rok, vede ke zlepšení, než kdybych neudělal nic. Mám rád i přirovnání s krápníky, které se tvoří celá desetiletí, kapku po kapce, procento po procentu, jedna kapka každý den, je více než vědro vody jednou ročně.

Kdo jsem?  

Celoživotní sportovec, nadšenec do silového tréninku. Díky mým rodičům sportuji defakto od narození, prošel jsem si celou řadou sportů od gymnastiky, atletiky, sportovních her až po běžecké lyžování, kterému jsem se věnoval primárně na nejvyšší úrovni do 18 let. V momentě kdy jsem skončil s lyžováním, jsem stále potřeboval nějaký hnací motor, protože jsem člověk, který ve svém životě potřebuje sportovní cíle. Zároveň už mě moc nebavilo, že se lidé stále baví na můj účet z hlediska hmotnosti a defakto neexistence svalové hmoty. Takže jsem propadl silovému tréninku, kterého se držím dodnes. Dá se říci že jsem objevil nový svět a začal se sebevzdělávat z hlediska právě tréninku, ale dále i stravováním, spánkem a celkovým well-beingem. Dostal jsem se bodu, kdy už se živím trénováním, výživovým poradenstvím a celkovou optimalizací zdraví. 

Trenérské zaměření: 

Vzhledem k mé sportovní historii pracuji primárně se sportovci, ale co mi dokáže udělat radost je, že jsem schopný skrze pravidelný pohyb, stravu a spánek, někomu zlepšit život. Co se silového tréninku týče, tak jsem si zkusil velkou většinu odvětví. Přes kulturistické splity, street workout a streetlifting až po silový trojboj. Čili jestli je tvůj cíl formovat postavu, zlepšit techniku a sílu na benchpressu, mrtvém tahu a dřepu, zvládnout se přitáhnout na hrazdě, nebo zaběhnout půlmaraton pod 2 hodiny, budu pro tebe ideální volbou. 

Vzdělání:

Mám ukončené středoškolské vzdělání na Sportovním Gymnáziu ve Vimperku, se specializací na běžecké lyžování. Momentálně studuji FTVS, jsem ve 3. ročníku na bakalářském studiu na oboru Tělesná výchova a sport se specializací taktéž na běžecké lyžování. 

 

ZAJÍMAJÍ VÁS TAKÉ OSTATNÍ moji kolegové se stejnou specializací?