SPARRING PARTNERS, s.r.o.

Náš tým

Do našeho týmu vybíráme lidi, nikoli soubory dovedností, neboť celý náš systém je založen na přátelství a vzájemném respektu. Každý člověk pak u nás prochází osobnostním a profesním rozvojem. Hlavním principem v našem týmu je spolupráce. Dohromady máme přes 100 let praxe a tohoto potenciálu se snažíme využívat tím, že se svými specializacemi doplňujeme.

Jsme lidé, jejichž priority jsou odrazem vašich přání, kteří se společně snaží dostát zodpovědnosti za vaši důvěru. Věříme ve svou práci.

Team leaders

Naše firma se opírá o zkušený management tým, který koordinuje veškeré firemní aktivity. Naši manažeři jsou výsledkem dlouhodobé interní spolupráce a osobního i profesního rozvoje. Dohromady vytvářejí rodinu Sparring Partners a dohlížejí na kvalitu a spokojenost všech zákazníků.

Osobní trenéři

Osobní trenéři

Naši trenéři jsou pečlivě vybíráni a splňují přísné kvalitatviní podmínky, které zaručují vysokou úroveň našich služeb. Každý trenér prochází profesním i osobnostním rozvojem a náš společný cíl je neustále posouvat kvalitu každého trenéra, jakožto i celého týmu. Každý náš trenér disponuje základem a metodikou společnosti Sparring Partners a následně se rozvíjí ve své vlastní specializaci. Díky široké specializaci spolupracujeme nejen s individuálními klienty ale i z celými skupinami či sportovními týmy. Zakládáme si na přesahu našich trenérských služeb, proto naše spolupráce nikdy nekonční pouze v tělocvičně.

Fyzioterapeuté

Fyzioterapeuti

Mladý tým fyzioterapeutů přísně vybrán vedením Sparring Partners na základě jejich zapálení pro práci a odhodlání se neustále zlepšovat. Naší silnou stránkou je především fakt, že se mezi sebou nepovažujeme za konkurenci, ale spolupracujeme jako tým. Tato mentalita nám přináší možnost vzájemného vzdělávání, a tím zvýšení kvality našich služeb. Zároveň i díky přímé spolupráci s UK FTVS jsme schopni poskytovat tyto komplexní služby ve vysoké kvalitě.

Maséři

Maséři

Náš tým maséru je složen z kvalifikovaných zkušených masérů s dlouhodobou praxí. Péče o naše klienty je založena na maximálním komfortu a spokojenosti. Naši maséři vytváří silný tým především díky pozitivnímu přístupu k profesnímu rozvoji a jejich osobní specializaci. Díky rozličnému týmu jsme schopni poskytovat několik typů masáží a zaručit nadstandardní péči o každého klienta.

Lektoři skupinových lekcí

Lektoři skupinových lekcí

Náš tým zkušených lektorů nabízí široké spektrum skupinových lekcí od power jógy přes pilates, zumbu až k aqua aerobiku. Na své si přijdou také nastávající a novopečené maminky, mladší cvičenci i příznivci kruhových tréninků. Vždy pozitivní energický přístup našich lektorů klienty motivuje a učí lásce k pohybu.

Recepční

Recepční

Pokud zavítáte do některé z našich provozoven, tak se na vás na recepci bude usmívat jeden z našich recepčních. Naši recepční jsou připraveni vám pomoci a odpověď na vaše otázky. Kromě příjemné komunikace disponují všichni recepční znalostmi o naší nabídce služeb, spolupráce, ale poradí i v oblasti základní výživy. Na recepci našich fitness center vám dokonce připraví čerstvý fresh, proteinový koktejl nebo dobrou kávu.

Nutriční specialisté

Nutriční specialisté

Vše začíná u jídla, které je základem zdravého životního stylu. Naši výživoví specialisté jsou připraveni vám pomoci na cestě ke správné životosprávě. Naše metodika je založena na postupné úpravě stravovacích návyků nikoliv na drastických dietách. Zakládáme si na důslednosti a kvalitě. Naše klienty učíme základům zdravé výživy a vzděláváme je v jejich samostatnosti.