Zavolejte nám
+420 775 554 123

O nás

SPARRING PARTNERS, s.r.o.

Sparring Partners je česká společnost, založená v roce 2008, původně jako volné společenství ověřených profesionálů, sjednocujících služby vysoké kvality v oblasti osobní péče ve fitness a rehabilitaci?. Nyní se specializujeme zejména na nastavování optimálního pohybového režimu pro klienty s nadstandardními požadavky na individuální servis.

Naše vize

Chceme pomáhat lidem zlepšovat jejich životy, skrze práci, která nás baví a dává nám smysl. Takto chceme přinášet positivní změnu do společnosti a šířit tak myšlenku lidské spolupráce na bázi win-win do svého okolí. Cítíme, že je potřeba dělat dobré věci a že nejlepší start je začít vlastním příkladem. Chceme, aby každý člen našeho týmu byl vzorem pro své okolí a společně pak jako firma inspirací pro celou společnost.

Naše mise

Měníme svět. A především svět pohybové péče. Dnešní komerční pojetí fitness a kvantitativní trend uspokojování klientů dává zapomenout osobnímu přístupu, pochopení a citu v práci s jednotlivcem. Naším cílem je neprodávat sny, ale pomáhat při snaze naplno žít.

Naše hodnoty

Zakládáme si na tom, že jsme našim klientům opravdovými partnery a společně tak vytváříme něco víc, než jen spolupráci. Jsme přesvědčeni o tom, že pomoc druhému je u nás spíše posláním, než zaměstnáním. Takto dokážeme hledat a nalézat řešení i tam, kde se to na první pohled zdá býti nemožné. Pevnými pilířemi naší práce jsou Profesionalita, Spolehlivost, Kvalita, Férové jednání a Přizpůsobivost

Náš tým

Do našeho týmu vybíráme lidi, nikoli soubory dovedností, neboť celý náš systém je založen na přátelství a vzájemném respektu. Každý člověk pak u nás prochází osobnostním a profesním rozvojem. Hlavním principem v našem týmu je spolupráce. Dohromady máme přes 100 let praxe a tohoto potenciálu se snažíme využívat tím, že se svými specializacemi doplňujeme.

Jsme lidé, jejichž priority jsou odrazem vašich přání, kteří se společně snaží dostát zodpovědnosti za vaši důvěru. Věříme ve svou práci.

+420 775 554 123
Zavolejte nám
chevron-down-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram