SPARRING PARTNERS, s.r.o.

Jan Nikl

Jan Nikl 

Masér

Jan Nikl

Jan Nikl 

Masér

životní motto

”k čemu je tenhle čudlík?”

Kdo jsem?

K tomu co dělám jsem se,  v porovnání s kolegy, dostal tak nějak oklikou. Baví mě pohyb jako takový, rád používám svoje tělo - vylezu přeskočím sjedu vyšlápnu, ale nedokážu o sobě prohlásit, že bych kdy sportoval:)

Před lety jsem pobýval na Havaji a moji spolubydlící, kteří studovali v místní masérské škole, mě občas využívali jako „tréninkový materiál“. Víceméně intuitivně jsem pak masíroval bolavé šíje - partnerku,  kolegy,...

V roce 2013 jsem pak ze zvědavosti, a touhy naučit se víc, absolvoval Rekvalifikační kurz pro maséry. Pak jsem doplnil o Masáž na masážní židli, což mě přivedlo do kanceláří, kde jsem si začal všímat, jak lidé sedí, jakých se dopouštějí chyb a jak si, mnohdy z vlastního nezájmu, nebo nedostatku informací, poškozují těla. Krom masáží v kancelářích jsem pak přidal službu “pomoci s nastavením kancelářských židlí”.

Co se týče mého volného času, rád čtu, kreslím, hraju na ukulele. Baví mě trávit čas s dětmi vymýšlením nejrůznějších „ptákovin“ a dívat se na svět kolem sebe.

ZAJÍMAJÍ VÁS TAKÉ OSTATNÍ moji kolegové se stejnou specializací? 

Galerie