SPARRING PARTNERS, s.r.o.

Mgr. Dominik Novák

Mgr. Dominik Novák 

Osobní Trenér

Mgr. Dominik Novák

Mgr. Dominik Novák 

Osobní Trenér

životní motto

„Nenudit se a mít pohyb.“

Moje vášeň ke sportu vzplanula už v raném dětství. Od šesti let hraji lední hokej, do kterého jsem se zamiloval. I proto jsem se později rozhodl věnovat se mu na vysoké škole a hrát poloprofesionální hokejovou ligu.

Zvolil jsem si Fakultu tělesné výchovy a sportu na Univerzitě Karlově. Mojí specializací je lední hokej a na vysoké škole jsem byl třikrát v reprezentaci České republiky v ledním hokeji na univerziádě. Univerzitní vzdělání mi jasně ukázalo, co chci dělat. Trénování je možnost, jak lidem plnit sny. A to se mi líbí.

Mám rád uspořádaný život se stanovenými cíli, za kterými se jde. Nemám rád lenost a nepořádek.

Ve Sparring Partners se mi líbí možnost a všeobecná chuť neustále se vzdělávat a zlepšovat. Že chci trénovat jsem si uvědomil právě vysoké škole. Rád svým klientům pomáhám plnit stanovené cíle a zlepšovat tak jejich životy.

EXPERIENCE

Na vysoké škole jsem byl třikrát v reprezentaci České republiky v ledním hokeji na univerziádě. Lední hokej je mojí specializací na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Univerzitní vzdělání mi jasně ukázalo, co chci dělat. Trénování je možnost, jak lidem plnit sny. A to se mi líbí.

ZAJÍMAJÍ VÁS TAKÉ OSTATNÍ moji kolegové se stejnou specializací? 

Galerie