SPARRING PARTNERS, s.r.o.

Vojtěch Poříz

Vojtěch Poříz 

Osobní trenér badmintonu

Vojtěch Poříz

Vojtěch Poříz 

Osobní trenér badmintonu

životní motto

Never give up

Kdo jsem?

Mé jméno je Vojtěch Poříz, je mi 20 let a jsem celoživotním milovníkem sportu a pohybu obecně. Jako svou životní mantru jsem si zvolil badminton, který definoval a stále definuje můj život a moji osobu. Badminton hraji již 12 let a za tu dobu jsem toho zažil opravdu mnoho. Prošel jsem si juniorskou reprezentací, kde jsem měl možnost posbírat ty nejcennější zkušenosti ve své dosavadní kariéře nebo jsem reprezentoval Česko na juniorském mistrovství Evropy. V září roku 2023 jsem přešel do jednoho z nejúspěšnějších klubů v ČR a to SK Prosek Praha. V zápětí se mi podařilo po necelém půl roce v Praze podařilo dosáhnout nejlepších výsledků v kariéře mezi dospělými.

Zároveň jsem ale cítil potřebu předávat své zkušenosti dál.

Trenérské zaměření

Velice mě naplňuje pomáhat motivovaným lidem/hráčům na jejich badmintonové cestě. Badminton je sport prakticky pro každého a každý si v něm může najít zalíbení. Nabízím proto osobní tréninky pro nadšence, kteří chtějí badminton poznat blíže. Ke každému klientovi přistupuji individuálně na základě jeho osobního cíle. Někdo si chce zkrátka jenom dobře zahrát a dát si do těla, někdo chce například nějaký turnaj a posunout svou hru na vyšší úroveň. A obě varianty jsou naprosto v pořádku 🙂 Důležité hodnoty na tréninku jsou pro mě vzájemná pokora a vzájemný respekt. A samozřejmě úsměv na tváři.

Vzdělání

Mám dokončené Gymnázium v Havlíčkově Brodě. V roce 2023 jsem nastoupil na Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Bohužel po nemilé zkušenosti s touto fakultou jsem se rozhodl odejít a věnovat se prozatím tomu, co mě opravdu naplňuje. A tím je poskytovat maximální péči klientům právě při osobních trénincích. Co se týče trenérských zkoušek, tak jsem držitelem badmintonové trenérské licence IV. třídy. Věřím, že zkušenosti a praxe v oboru jsou tou největší hodnotou, kterou může trenér svým klientům nabídnout. Moc se na Vás těším!

ZAJÍMAJÍ VÁS TAKÉ OSTATNÍ moji kolegové se stejnou specializací?