SPARRING PARTNERS, s.r.o.

Matyáš Maršík

Matyáš Maršík 

Osobní trenér a recepční

Matyáš Maršík

Matyáš Maršík 

Osobní trenér a recepční

životní motto

"Do or do not, there is no try."

Kdo jsem?

Od 3 let aktivně hraji fotbal a jelikož jsem jako malé dítě byl velmi hyperaktivní, tak jsem musel mít mnohem více koníčků. K fotbalu se přidala atletika, hasičský sport a všechny možné další aktivity. Po nástupu na gymnázium, což bylo v mých 15 letech, jak je většinou zvykem, jsem se začal více zajímat o to, jak vypadám a nebyl jsem sám se sebou spokojen. První hodinu, která proběhla, bylo ZSV, kde jsme si psali dopis pro své budoucí já byl jeden z hlavních bodů, vypadat dobře => „být namakanej“. Tento dopis jsem si přečetl po maturitě a uvědomil jsem si, že jsem pro tento cíl neudělal nic a tak začala moje cesta ve fitness. Nyní už je to několik let, co aktivně cvičím a vzdělávám se v tom co miluji. Občas shledávám náročné skloubit dohromady fitness a fotbal, když se snažíte dělat vše na 100%, ale kdyby to bylo jednoduché, mohl by to dělat každý.

Vzdělání

Mám za sebou úspěšně vystudované 4leté gymnázium a nyní studuji na UK FTVS a UK MFF, kde jsem ve 3. ročníku bakalářského studia.

Co se týče trenérského vzdělání, dělám nyní kurz ve Sparring Partners a vzdělávám se sám, čtením studií a různých odborných článků.

Trenérské zaměření

Mé trenérské zaměření je komplexnost a rozvoj jedince jako takového. Dále powerlifting a bodybuilding.

Důvod tady toho všeho?

V principu je to velmi jednoduché a v tom se nachází krása, člověk musí dělat to, co ho baví, jinak by ho to nenaplňovalo a nedělal by to s láskou.

 

ZAJÍMAJÍ VÁS TAKÉ OSTATNÍ moji kolegové se stejnou specializací?