SPARRING PARTNERS, s.r.o.

Veronika Jalamudisová

Veronika Jalamudisová 

Manažerka masérů

Veronika Jalamudisová

Veronika Jalamudisová 

Manažerka masérů

životní motto

„Jaký si to uděláš, takový to máš.“

Sportovec:

Ke sportu a pohybu mám blízko od malička. Nejvíc se mi zalíbil basketbal, který jsem hrála závodně V minižákovských kategoriích jsem se s týmem stala mistryní republiky. V dorosteneckém věku jsem si zahrála extraligu za USK Praha a byla jsem vybrána do širšího výběru reprezentace. Po zranění už mám basket spíše jako doplněk k dalším sportům a kvůli skvělé partě lidí, se kterou hraji. 

Vzdělání:

Na Karlově Univerzitě jsem získala bakalářský titul z oboru Management tělesné výchovy a sportu. Mám trenérskou licenci C v basketbalu, kde jsem působila jako trenérka v dívčích minižákovských kategoriích v Litoměřicích a Ústí nad Labem. Také mám certifikaci Kondičního trenéra ve sportovních hrách a Sportovních masáží, kde si své znalosti i nadále rozvíjím. Také mám kurz kineziotapingu, který je mezi sportovci velice využívaný.

Proč to dělám?

Pohyb a sport patří do mého života, a myslím si, že by měl alespoň trošku patřit do života každého z nás. Velice ráda pracuji se sportovci. Každý sport má specifické pohyby a zatěžují se jiné svalové skupiny, díky znalostem z oblasti tělesné výchovy vím, jaké svaly potřebují především uvolnit a zrelaxovat. Mým cílem je klientům nejen uvolnit namožené svaly, ale dopřát jim odpočinek od každodenních povinností a užít si chvilku, kterou mají jen pro sebe.

ZAJÍMAJÍ VÁS TAKÉ OSTATNÍ moji kolegové se stejnou specializací?