SPARRING PARTNERS, s.r.o.

Roman Radovskii

Roman Radovskii 

Osobní trenér

Roman Radovskii

Roman Radovskii 

Osobní trenér

životní motto

"Jsem tvrdohlavý dříč, který nehledá lehký život, jde za svým a věří, že všechno se dá překonat"

Kdo jsem? Jsem sportovec!

Sportuji již od 6 let, když mě rodiče odvedli na judo. Dělal jsem judo 7 let a pak v pubertě mě víc zaujal basketball a teď ho hraju na poloprofesionální úrovni a taky jsem hráč jedného z nejlepších týmu basketbalu 3na3 v Česku. Miluji pochyb, takže jsem vždycky pro jakoukoliv aktivitu a aby ta aktivita byla, co nejvíc efektivní, tak jsem se před pár lety začal zajímat o trénování. Pomocí Sparring Partners a jejich vzdělávacímu systému jsem dostal a stále dostávám nejnovější a nejlepší znalostí, které se týkají trénování. Mám rád, když člověk na tréninku nechá 101% a zároveň, když ten trénink má hlavu a patu. Po každém tréninku člověk by se měl zlepšovat, ale bohužel spoustu lidí nevědí, jak na to a pro to tím "špatném" trénováním si můžou naopak uškodit. Rád svým klientům pomáhám sestavit nejefektivnější trénink, aby dosáhli své cíle a přitom zůstali zdravé. Za mě zdraví je na 1. místě a proto precizně se zaměřují na techniku.

 

Trenérské zaměření:

Věnuji se jak sportovcům, tak i běžným klientům. Má specializace se furt rozvíje skrze vzdělávání Sparring partners. Jsem lektorem v Institutu Sportovního Vzdělávání, kde předávám své zkušenosti a znalosti dál. Základem me spolupráci s klientem, aby trénink neskončil v tělocvičně, ale aby i těch 23h mimo tréninkovou jednotku měli hlavu a patu. Většinou klienty dokonce dostávají i domácí úkoly na zlepšení mobility a posilování středu těla.

 

Vzdělání:

Nyní studují Vysokou školu ekonomiky a managementu. Obor: sportovní management. Mimo školu jsem absolvoval seminářů, kurzů či certifikací (MMA III.třídy, MMA II.třídy, ISV a mnoho dalších)

 

ZAJÍMAJÍ VÁS TAKÉ OSTATNÍ moji kolegové se stejnou specializací? 

Galerie