SPARRING PARTNERS, s.r.o.

Bc. Stefan Kranjčević

Bc. Stefan Kranjčević 

Fyzioterapeut

Bc. Stefan Kranjčević

Bc. Stefan Kranjčević 

Fyzioterapeut

životní motto

“Pomůžu vám být svůj vlastní lék. ”

Kdo jsem?

Začal jsem ve dvanácti letech jako nadějný sportovec s vášní pro basketbal, pro potíže se srdcem jsem však nemohl pokračovat. Obrátil jsem se tedy na silový trénink, kterému jsem se intenzivně věnoval tři roky. Moje tělo mi však začalo vzdorovat. Ozvala se bolest zad, se kterou si nikdo nevěděl rady.

Odmítal jsem pověsit svět pohybu na hřebík a proměnil svou indispozici v nekonečnou motivaci. Ta mě žene za poznáním člověka z fyzické i psychické stránky a vyřazení bolesti z jeho slovníku.

 

Jak vypadá fyzioterapie v mém podání?

Jakožto mladý sportovec jsem se dostal do bodu, kdy jsem bolestmi opravdu trpěl. Všemožní odborníci, kteří na zobrazovacích metodách nic neviděli, začali mou bolest zpochybňovat. To mě vedlo k ještě větší frustraci. Odvádět špičkovou práci terapeuta je tedy pro mě velmi osobní téma.

V Evropě se často až příliš řídíme západním typem myšlení a máme tendence hledat příčiny bolestí pouze na rentgenech nebo magnetických rezonancích. Z těch však často nelze nic vyčíst, a nebo samotný nález k uzdravení zkrátka nestačí. Ve svých terapiích se proto snažím jít do hloubky a ovlivnit nejen váš pohybový aparát pro dosažení co nejlepších výsledků.

 

Vzdělání, kurzy, praxe

  • Fakulta tělesné výchovy a sportu UK
    • Fyzioterapie – absolvent Bc. oboru
    • Fyzioterapie – student Mgr. oboru
  • Jógová terapie ramenního kloubu a krční páteře – Rehamil s.r.o.
  • Hluboká stabilizace páteře II. – Antmann S&C s.r.o.
  • Zadní řetězec dolních končetin, diagnostika a terapie – Antmann S&C s.r.o.
  • Akupresura v systému celotělové akupunktury – MONADA, spol. s.r.o.

ZAJÍMAJÍ VÁS TAKÉ OSTATNÍ moji kolegové se stejnou specializací?